Postanowiłam pierdolnąć post o mojej przyjaźni z Armatys . < tak,strasznie nudno > .
No to zacznijmy od najważniejszej rzeczy : KOCHAM ARMATYS NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE ! Wariatki z nas, krejzole numer jeden .
Znamy się od prawie 9 lat . Co jest oczywiste ? Kłóciłyśmy się nie raz. Ale nasza przyjaźń przetrwała . Karo zawsze mi pomaga, wspiera a to jest dla mnie najcenniejsze . Zawsze mogę na nią liczyć . Mam do niej stuprocentowe zaufanie . Mamy w planach kiedyś zamieszkać razem, mam nadzieję że plany wypalą ☺ . Mam też nadzieję , że ta przyjaźń przetrwa do końca moich dni .
Prawda jest taka , że PRZYJAŹNIE Z DZIECIŃSTWA SĄ NAJTRWALSZE .
Coś o naszej przyjaźni z smajlem na gębie :
1. MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST ZAJEBISTYM KROKIETEM C'NIE ARMATYS ? HAHAHAHHAAHAHAHAHHAAAHAA
2. Moja przyjaciółka to niezła dupa, ale to idzie się kapnąć .
3. Moja przyjaciółka ma fajne cycki < kocham na nich leżakować *-* >
4. Moja przyjaciółka to zajebisty plebs oczywiście .
5. Moja przyjaciółka to niesamowita istota, dzięki której KOCHAM ŻYĆ .
6. MOJA PRZYJACIÓŁKA TO ZAJEBISTA PARÓWKA !
7. Moja przyjaciółka to idiotka, ale i tak bardzo ją kocham :3
8. Moja przyjaciółka ma zrytą banię . ♥
9. Moja przyjaciółka ma wielki dekolt i widać jej cycki, ale ona o tym doskonale wie HHHAAAHA, KCKCKC ARMATYS
10. MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST NAJZAJEBISTRZA NA TYM GŁUPIM ŚWIECIE, KOCHAM JĄ ; *
PRAWDA W CYTATACH :
,, Przyjaciel to ktoś kto daje Ci totalną swobodę bycia sobą ,,
,, Najlepszy przyjaciel jest czterolistna koniczyna - trudno ją znaleźć i przynosi szczęście ,,
,, Chcę żeby mój świat był Twoim , a Twój świat moim . Na tym polega przyjaźń ,,
,, Przyjaciel - jedyna taka osoba która wie o Tobie wszystko ,,
,, Przyjaciel to ten, który przypierdoli Ci w twarz i przypomni kim jesteś, kiedy robisz coś głupiego ,,
Do teraz . Czyli do szaaalonych nastolatek :

JA SE PO PRAWO A KAROLA SE PO LEWO .
KARO, JESTEŚ JAK SIOSTRA .
KCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKC
To na tyle . papa . < dobranoc >



KCKCKCKCKCKCKCKC <3
OdpowiedzUsuńALE ZA TEN WIELKI DEKOLT TO CI PRZYPIERDOLE KOCHANIE <3
KCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKC <3
OdpowiedzUsuń................. < bojęsiębardzo >