pjona ! siema ! itd .WŁAŚNIE SE WSTAŁAM 11:01 < dobrze jest >
Sorka, że mnie wczoraj nie było. Ale se zapomniałam HEHS
Byłam se u kuzyna i dostałam od cioci wielkanocne jajko * - * hahhaha xd
Takie z świecących wstążeczek, sama robiła < nie wiem jak jej się chce :o >
Przeprowadziłam wczoraj jakże bardzo interesującą rozmowę z Przemkiem <3
KC PRZEMUŚ <3 potem se gadałam z nim na skajpaju, miał dziwne napady śmiechu O.O
W środku dnia, zdążyłam też sobie popłakać :C
Okazało się , że moja kumpela wypisuje się za tydzień z mojej klasy .. ogólnie ze sql.
I dopiero teraz mi o tym powiedziała ;C
To na tyle o wczorajszym dniu xd
AAAAAAAA JESZSZCZE. Pytałam na asku Evelinę Psuj < 3 była u niej kuzynka Weronika Wronkowska < 3 współczuję waszym przyszłym mężom .... KOCHAM WAS LASKI,POZDRO Z BUZIAKAMI :*:*:*:*
Dobra , wracamy do teraźniejszości xd
Właśnie se śpiewam, piszę to co piszę i densię .
Do mojej ulubionej piosenki :
http://www.tekstowo.pl/piosenka,one_direction,one_way_or_another.html
LOVE FOREVER ONE DIRECTION ! ♥
Zaraz idę umyć włosy i zjeść śniadanie . < znowu muszę sobie sama zrobić ; / mama poszła na łyżwy .... , lols >
HAHHAHAHAH OBCZAJCIE :
HAHAHHAA, BOŻE CO JA CZYTAM ...........
pozdro dla mnie.
http://ask.fm/misiek99 - REKLAMA MUSI BYĆ , PYTAAĆ GIMBUSY :3
Ja zwijam miśki : *
Idę robić śniadanie.. życzcie mi powodzenia. papa ^^