poniedziałek, 25 lutego 2013

bożebożeboże ; __ ;

 SIEMKA : * 
Dzisiaj pierwszy dzień po feriach :C znowu szkoła :C
wdż,polski,matma ( moja miłość -,- ) , w-f, wychowawcza i niemiecki .
W pierwszy dzień już zarobiłam pałę z matmy -,- ...

Ale dobra , nie ważne .
Jakiś anonim cały czas domaga się o zdjęcie ,, z kreskami ,, proszę bardzo :

 MAM NADZIEJĘ ŻE ZADOWOLONY / ZADOWOLONA ( ROBIONE MIKSEREM TY RAZEM )

 Ja jadę do sklepu  po słuchawki , pa <3
                                   
 
aaa jeszcze coś. Dzięki za 300 wyświetleń w 4 dni xd KC WAS : *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz