SIEMKA : *
Dzisiaj pierwszy dzień po feriach :C znowu szkoła :Cwdż,polski,matma ( moja miłość -,- ) , w-f, wychowawcza i niemiecki .
W pierwszy dzień już zarobiłam pałę z matmy -,- ...
Ale dobra , nie ważne .
Jakiś anonim cały czas domaga się o zdjęcie ,, z kreskami ,, proszę bardzo :
MAM NADZIEJĘ ŻE ZADOWOLONY / ZADOWOLONA ( ROBIONE MIKSEREM TY RAZEM )Ja jadę do sklepu po słuchawki , pa <3

aaa jeszcze coś. Dzięki za 300 wyświetleń w 4 dni xd KC WAS : *
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz