Jest godzina 01:24 -,- ' Nie mogę zasnąć < masakra > . Mój kuzyn już chrapie . GRR
Co gorsza materac mi trochę sflaczał i mi nie wygodnie ;_;
Właśnie skończyłam oglądać film http://zalukaj.tv/zalukaj-film/13752/pierwszy_raz_love_at_first_hiccup_2009_.html .
@$%(*&())$%!@$~%& zajebisty #$^*)(**)%$#~$#^%$^&*
Muszę wam coś powiedzieć . Wczoraj gdy poszłam spać śniło mi się, że właśnie usnęłam O.O a tu zadzwonił budzik . Booże ; __ ; co za uczucie. To było gorsze od tego, gdy śniło mi się, że mam trójkę dzieci < lools > . Dobra, idę próbować usnąć bo jutro trzeba wstać o 9 : 00 - MÓJ KOCHANY KUZYN WYCIĄGA MNIE NA ŁYŻWY : x
< nie chce mi się > ale muszę mu udowodnić, że jeżdżę lepiej od niego HEHS .
No jeszcze tego brakowało ... Dostałam eskę od Kamila :c Teraz już totalnie nie usnę, ponieważ NIE UMIEM NIE ODPISYWAĆ NA ESY -,- ' < tak wiem, ja to mam problemy... > Dobra, spadam na materac . ( ZIEEWAM >.< )
DOBRANOC WSZYSTKIM ZIOMALOM : * suuuuodkich koocich snóff . mrr
Do dzisiaj po południu , hehszkyy
. PAPA BUZIOLÓF STO DWA < 3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz