czwartek, 21 lutego 2013

NIE MOGĘ USNĄĆ : C



                                   HI !
Jest  godzina 01:24  -,- ' Nie mogę zasnąć < masakra >  . Mój kuzyn już chrapie . GRR
Co gorsza materac mi trochę sflaczał  i mi nie wygodnie ;_;
Właśnie skończyłam oglądać film  http://zalukaj.tv/zalukaj-film/13752/pierwszy_raz_love_at_first_hiccup_2009_.html .
@$%(*&())$%!@$~%& zajebisty #$^*)(**)%$#~$#^%$^&*
Muszę wam coś powiedzieć . Wczoraj gdy poszłam spać śniło mi się, że właśnie usnęłam O.O a tu zadzwonił budzik . Booże ; __ ; co za uczucie. To było gorsze od tego, gdy śniło mi się, że mam trójkę dzieci < lools  > . Dobra, idę próbować usnąć bo jutro trzeba wstać o 9 : 00 - MÓJ KOCHANY KUZYN WYCIĄGA MNIE NA ŁYŻWY  :  x
<  nie chce mi się  > ale muszę mu  udowodnić, że jeżdżę lepiej od niego HEHS .
No jeszcze tego brakowało ... Dostałam eskę od Kamila  :c Teraz już totalnie nie usnę,  ponieważ NIE UMIEM NIE ODPISYWAĆ NA ESY -,- ' < tak wiem, ja to mam problemy... > Dobra, spadam na materac . (  ZIEEWAM >.<  )

DOBRANOC WSZYSTKIM ZIOMALOM   : *
                                                       suuuuodkich koocich snóff . mrr 

       
Do  dzisiaj po  południu  , hehszkyy   . PAPA BUZIOLÓF STO DWA  < 3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz