czwartek, 21 lutego 2013

COŚ O PRZYJAŹNI Z ARMATYS ♥




                                       siemczi : *

Postanowiłam pierdolnąć post o mojej przyjaźni z Armatys . < tak,strasznie nudno > .
No to zacznijmy od najważniejszej rzeczy : KOCHAM ARMATYS NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE ! Wariatki z nas, krejzole numer jeden . 

Znamy się od prawie 9 lat  . Co jest oczywiste ? Kłóciłyśmy się nie raz.  Ale nasza przyjaźń przetrwała  .  Karo zawsze mi pomaga, wspiera a to jest dla mnie najcenniejsze . Zawsze mogę na nią liczyć . Mam do niej stuprocentowe zaufanie . Mamy w planach kiedyś zamieszkać razem, mam nadzieję że plany wypalą ☺ . Mam też nadzieję , że ta przyjaźń przetrwa do końca moich dni .
Prawda jest taka , że PRZYJAŹNIE Z DZIECIŃSTWA SĄ NAJTRWALSZE .



 ♥ . ♥

Coś o naszej przyjaźni z smajlem na gębie  : 

1. MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST ZAJEBISTYM KROKIETEM C'NIE ARMATYS ? HAHAHAHHAAHAHAHAHHAAAHAA
2. Moja przyjaciółka to niezła dupa, ale to idzie się kapnąć  .
3. Moja przyjaciółka ma fajne cycki  < kocham na nich leżakować  *-* >
4. Moja przyjaciółka to zajebisty plebs oczywiście .
5.   Moja przyjaciółka to niesamowita istota, dzięki której KOCHAM ŻYĆ .
6.  MOJA PRZYJACIÓŁKA TO ZAJEBISTA PARÓWKA !
7. Moja przyjaciółka to idiotka, ale i tak bardzo ją kocham :3
8. Moja przyjaciółka ma zrytą banię . ♥
9.  Moja przyjaciółka ma wielki dekolt i widać jej cycki, ale ona o tym doskonale wie  HHHAAAHA, KCKCKC ARMATYS
10.  MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST NAJZAJEBISTRZA NA TYM GŁUPIM ŚWIECIE, KOCHAM JĄ  ; *

                                          PRAWDA W CYTATACH : 


,, Przyjaciel to ktoś kto daje Ci totalną swobodę bycia sobą ,,

,, Najlepszy  przyjaciel jest czterolistna koniczyna - trudno  ją znaleźć i przynosi szczęście ,,

,, Chcę żeby mój świat był Twoim , a Twój świat moim  .  Na tym polega przyjaźń  ,,

,, Przyjaciel - jedyna taka osoba która wie o Tobie wszystko  ,,

,, Przyjaciel to ten, który przypierdoli Ci w twarz i przypomni kim jesteś,  kiedy robisz coś głupiego  ,,


Znamy się od takiego małego kurdupla :

                                Do teraz .  Czyli do szaaalonych nastolatek :

                                 


                                  JA SE PO PRAWO A KAROLA SE PO LEWO  .


                           
                                                 
KARO, JESTEŚ JAK SIOSTRA .

KCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKC


To na tyle  . papa . < dobranoc > 





2 komentarze:

  1. KCKCKCKCKCKCKCKC <3
    ALE ZA TEN WIELKI DEKOLT TO CI PRZYPIERDOLE KOCHANIE <3

    OdpowiedzUsuń
  2. KCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKCKC <3
    ................. < bojęsiębardzo >

    OdpowiedzUsuń