piątek, 22 lutego 2013

MY GŁUPKI * - *

 
       HALO ? HELO ? HEEELOŁ !  ; * *


Nudno mi . . . 
Jakiś anonim na asku poprosił mnie  żebym dodała jakieś swoje zdjęcia .
NO TO PROSZĘ BARDZO :


Mój krzywy ryjek . . . Z dedykacją dla tego jakże bardzo  sympatycznego anonimka.
nmzc ☺

OKOKOKOKOK, zejdziemy na inny temat . . .
Czekam se właśnie na duperę < Evelina Psuj >
Oto i ona xd :



Wiem,wiem PIĘKNA , bo moja . .
Była już u mnie i nam trochę odbijało przed kamerką na asku .  .
< TAK BARDZO KREJZI  >
Brzdąkałyśmy  na gitarze  i śpiewałyśmy piosenki 1D ♥
Nawet obcięłam jej ,, bardzo równo , grzyfkę . I uznałam, że wygląda jak koń. A jak zrobiłam jej kucyka to uznała, że wygląda jak kogut o . o Trudno dogodzić temu dziecku xd
Teraz gdy poszła na chwilę do domu.. BARDZO MI NUDNO ! ; ___ ;
Piszę sobie na gadu i fejsbuszku . Jak nie wbije do 30 minut to umrę z nudów chyba :c

Dobra, idę robić kolację .
< muszę sama , bo moja mamusia zdecydowała, że ,, zabawi się z koleżankami ,, -,-  >
boshe. nie ma nic lepszego nic MAMA NA DISCO . < hothothot >

IDĘIDĘIDĘ / ELO





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz