HALO ? HELO ? HEEELOŁ ! ; * *
NO TO PROSZĘ BARDZO :
Mój krzywy ryjek . . . Z dedykacją dla tego jakże bardzo sympatycznego anonimka.
OKOKOKOKOK, zejdziemy na inny temat . . .
Czekam se właśnie na duperę < Evelina Psuj >
Oto i ona xd :

Wiem,wiem PIĘKNA , bo moja . .
Była już u mnie i nam trochę odbijało przed kamerką na asku . .
< TAK BARDZO KREJZI >
Brzdąkałyśmy na gitarze i śpiewałyśmy piosenki 1D ♥
Nawet obcięłam jej ,, bardzo równo , grzyfkę . I uznałam, że wygląda jak koń. A jak zrobiłam jej kucyka to uznała, że wygląda jak kogut o . o Trudno dogodzić temu dziecku xd
Teraz gdy poszła na chwilę do domu.. BARDZO MI NUDNO ! ; ___ ;
Piszę sobie na gadu i fejsbuszku . Jak nie wbije do 30 minut to umrę z nudów chyba :c
Dobra, idę robić kolację .
< muszę sama , bo moja mamusia zdecydowała, że ,, zabawi się z koleżankami ,, -,- >
boshe. nie ma nic lepszego nic MAMA NA DISCO . < hothothot >
IDĘIDĘIDĘ / ELO

Nudno mi . . .
Jakiś anonim na asku poprosił mnie żebym dodała jakieś swoje zdjęcia .NO TO PROSZĘ BARDZO :
Mój krzywy ryjek . . . Z dedykacją dla tego jakże bardzo sympatycznego anonimka.
nmzc ☺
OKOKOKOKOK, zejdziemy na inny temat . . .
Czekam se właśnie na duperę < Evelina Psuj >
Oto i ona xd :

Wiem,wiem PIĘKNA , bo moja . .
Była już u mnie i nam trochę odbijało przed kamerką na asku . .
< TAK BARDZO KREJZI >
Brzdąkałyśmy na gitarze i śpiewałyśmy piosenki 1D ♥
Nawet obcięłam jej ,, bardzo równo , grzyfkę . I uznałam, że wygląda jak koń. A jak zrobiłam jej kucyka to uznała, że wygląda jak kogut o . o Trudno dogodzić temu dziecku xd
Teraz gdy poszła na chwilę do domu.. BARDZO MI NUDNO ! ; ___ ;
Piszę sobie na gadu i fejsbuszku . Jak nie wbije do 30 minut to umrę z nudów chyba :c
Dobra, idę robić kolację .
< muszę sama , bo moja mamusia zdecydowała, że ,, zabawi się z koleżankami ,, -,- >
boshe. nie ma nic lepszego nic MAMA NA DISCO . < hothothot >
IDĘIDĘIDĘ / ELO



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz