czwartek, 21 lutego 2013

MÓJ PIERWSZY POST ; _ ;

HEJHEJHEJ KREJZOLE  ☺

Na początek : nutka na dziś -  http://www.youtube.com/watch?v=MHdo1xk8Lm0 .
BARAMBARAMBIRIM, HEHS .

No to zaczynamy .
Wstałam dzisiaj o 10 ; _ ; bo mi się dupy z łóżka nie chciało ruszyć .

♥ ja se z mufinką, hehs  ♥

Potem z  wielką niechęcią posprzątałam pokój  i zrobiłam pyszne MUFINKI * - *
Teraz sobie siedzę z talerzem mufinek i se czekam na głąba < kuzyn > robimy se  odjechaną w kosmos  nocke, lols  .
Dobra, to na tyle ode mnie bo muszę jeszcze wyjść z psem :c
                                               

nareczka ♥
miłego dzionka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz